×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱۰ مرداد - ۱۴۰۰  
true
true
رشد چشمگیر عملکرد بانک‌پاسارگاد در ارائه «بسته حمایتی» در سال ۹۸

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، این بانک با هدف کمک به رشد و شکوفایی صنایع داخلی و چرخه اقتصاد کشور، از سال ۱۳۹۷ بسته حمایتی ویژه خدمات بانکی را که شامل«اعطای تسهیلات ارزان قیمت»، «گشایش اعتبار اسنادی داخلی»، «صدور انواع ضمانت‌نامه بانکی» و «ارائه خدمات مشاوره‌ای» است، ارائه می‌دهد.

بسته حمایتی بانک‌پاسارگاد در سال ۱۳۹۸ با استقبال بسیار خوب مشتریان مواجه شد. به‌طوری‌که نسبت به سال پیش از آن، شاهد رشد ۱۸۷ درصدی در بخش گشایش اعتبار اسنادی، رشد ۱۴۹ درصدی در بخش صدور ضمانت‌نامه و رشد ۳۱۸ درصدی در بخش اعطای تسهیلات ارزان‌قیمت بودیم.

ایجاد فضای قابل اعتماد و بدون ریسک بین خریدار و فروشنده، تسهیل مبادلات اقتصادی و تجاری، افزایش دامنه خدمات بانکی، کمک به رشد اقتصاد کشور و ارائه بهترین راهکارها با کمترین قیمت تمام‌شده به بنگاه‌ها، از ویژگی‌های بسته حمایتی بانک‌پاسارگاد است.

گفتنی است مشتریان می‌توانند با مراجعه به «سامانه ثبت درخواست خدمات بانکی» در سایت بانک‌پاسارگاد به نشانی https://www.bpi.ir/campaign ، ضمن ثبت مشخصات خود، خدمت مورد نظر در بسته حمایتی و شعبه‌ی دلخواه را جهت دریافت آن خدمت انتخاب کنند. به‌ این ترتیب کارشناسان مربوطه ضمن تماس با ایشان و انجام مشاوره‌های بانکی، نسبت به ارائه‌ی خدمات مورد نظر اقدام می‌کنند. همچنین مرکز مشاوره و اطلاع‌رسانی بانک‌پاسارگاد به شماره ۸۲۸۹۰ و سامانه CRM در سایت این بانک به آدرس https://www.bpi.ir/crm به صورت شبانه‌روزی آماده‌ی ارائه‌ی اطلاعات بیشتر به هم‌میهنان هستند.

true
true
true
true

true