×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۹ مرداد - ۱۴۰۰  
true
true
رشد ٣٠ درصدی پرتفوی بیمه نوین در سال ٩٨

به گزارش روابط عمومی و امور بین­الملل شرکت بیمه نوین، محمدرضا تمجیدی؛ معاون امورشعب، شبکه فروش و بازاریابی این شرکت از رشد ٣٠ درصدی پرتفوی سال ٩٨ نسبت به سال ٩٧ خبر داد و افزود: نتیجه برنامه­های عملیاتی و استراتژی­های صورت گرفته برای سال ١٣٩٨ در شرکت بیمه نوین تحقق بودجه، کنترل و مدیریت ریسک، ایجاد تناسب در ترکیب سبد پرتفویی و توجه بیش از پیش به رعایت حقوق مشتریان و پرداخت سریع و به موقع خسارت بوده است.

وی در همین خصوص تشریح کرد: در سال ٩٨ شرکت بیمه نوین موفق شد تحقق بیش از ٩ هزار و ٩١٠ میلیارد ریال پرتفوی را در کارنامه عملکرد خود ثبت کند. همچنین نسبت خسارت در سال گذشته ۶١ درصد بوده است. این رقم در مقایسه با میانگین معمول در صنعت بیمه، رقم قابل قبولی به شمار آمده و برآیندی از مدیریت صحیح ریسک در بیمه نوین است.

تمجیدی در ادامه افزود: ارائه سطح مطلوبی از خدمات در کنار ایجاد زیرساخت­های فناوری اطلاعات جهت بکارگیری روش‌­های نوین بازاریابی در بیمه، بازنگری در فرآیندهای صدور و خسارت و نهایتا جلب رضایت مشتریان در همه سطوح از جمله اهداف بیمه نوین در سال گذشته بوده است. اهدافی که در سال جاری نیز پیگیری خواهند شد.

معاون امورشعب، شبکه فروش و بازاریابی شرکت بیمه نوین همچنین گفت: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای بیمه نوین در سال گذشته، راه اندازی سامانه فروش الکترونیکی اختصاصی این شرکت تحت عنوان ” الکترو بیمه نوین” بود. ایجاد چنین سامانه ای به خصوص در زمان شیوع ویروس کرونا، بستر تازه‌ای جهت فروش و ارائه خدمات برای دو گروه مشتریان و نمایندگان بیمه نوین فراهم کرد.

وی افزود: ارائه محصولات بیمه‌ای به‌روز و متناسب با نیاز جامعه یکی از اهداف اصلی بیمه نوین بوده و بر همین اساس از اواخر سال گذشته “طرح دُرین” که بیمه‌نامه حوادث انفرادی با پوشش بیماری کروناست، به صورت فروش الکترونیکی ارائه شده است. یکی دیگر از محصولاتی که در سال گذشته با درک نیاز بازار در این شرکت طراحی و ارائه شد، “فایرپلاس” به عنوان محصولی جامع برای منازل مسکونی بود.

تمجیدی در پایان گفت: اقداماتی جهت گسترش ارائه خدمات و محصولات بیمه‌­ای به شیوه غیر حضوری و آنلاین برای سال جاری در حال انجام بوده و از آنجا که نمایندگان شرکت بیمه نوین یکی از اساسی‌ترین ارکان رشد و توسعه شرکت محسوب می­‌شوند ایجاد بستر مناسب فروش برای نمایندگان در حوزه­های ارتباطات و بازاریابی نوین نیز در کنار توسعه و بازنگری زیرساخت‌های فناوری اطلاعات ایجاد شده است. 

true
true
true
true

true