×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۸ آذر - ۱۴۰۰  
true
true
راه‌اندازی “رزمایش ملی احسان” به منظور لبیک به ندای رهبرانقلاب توسط ستاد اجرایی فرمان امام/ توزیع یک میلیون بسته غذایی بین آسیب دیدگان کرونا در سراسر کشور

محمد ترکمانه مدیرعامل بنیاد احسانِ ستاد اجرایی فرمان امام با اعلام این خبر گفت: به دستور دکتر مخبر رییس ستاد اجرایی فرمان امام، در مرحله نخست “رزمایش احسان” ، یک میلیون بسته غذایی توسط بنیاد احسان تأمین و بین آسیب دیدگان کرونا در سراسر کشور توزیع و اهدا خواهد شد.

وی افزود:ارزش ریالی هر بسته ۲۰۰ هزار تومان و شامل اقلام غذایی مانند برنج، روغن، رب، ماکارانی و حبوبات میباشد.

مدیرعامل بنیاد احسان با بیان اینکه این رزمایش بصورت ملی و مردمی برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: مردم میتوانند با مشارکت در این رزمایش ازطریق کد دستوری #۳۰۴۰۳۰ که ازفردا فعال خواهد شد و یا مراجعه به سایت دنیای احسان www.ehsan.ir ، در این اقدام ملی و همدلی تاریخی سهیم شوند.

وی افزود: این وعده را هم میدهیم که ستاد اجرایی فرمان امام ، احسان و مبالغ پرداختی از سوی مردم را دو برابر میکند، بدین شکل که به هر میزانی که مردم دراین رزمایش مشارکت و کمک کنند ، ستاداجرایی نیز علاوه بر یک میلیون بسته، مبلغی به همان اندازه به این پویش اختصاص خواهد کرد.

ترکمانه افزود: توزیع و اهدای این اقلام بین نیازمندان، از طریق شبکه های داوطلبین و نیروهای جهادی همکار ستاد اجرایی فرمان امام صورت خواهد گرفت.

true
true
true
true

true