×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۱ مهر - ۱۴۰۰  
true
true
دعوت مشتریان به استفاده از خدمات بانکداری الکترونیکی

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در راستای صیانت از سلامت مشتریان و همچنین برای کمک به قطع زنجیره انتقال ویروس، زیرساخت‌های لازم برای استفاده مشتریان از سامانه‌های غیرحضوری فراهم است و مشتریان این بانک می‌توانند با مراجعه به وب‌‌سایت بانک به آدرس www.enbank.ir و بهره‌مندی از خدمات اینترنت‌بانک، اینترنت‌بانک همراه، سامانه همراه‌نوین، اپلیکیشن رمز‌ساز ارس و … بیشتر خدمات مورد نیاز خود را به ‌صورت غیرحضوری دریافت کنند.
عملیات انتقال وجه، پرداخت قبوض، دریافت صورت‌‌حساب و موجودی، دریافت شماره شبا، خرید شارژ، مدیریت چک و دسته‌‌ چک، نمایش چک‌‏های واگذار شده به سپرده، دریافت رمز دوم پویا و پرداخت و مشاهده اقساط تسهیلات در سامانه اینترنت‌بانک و اپلیکیشن همراه‌ نوین به سهولت برای مشتریان محترم قابل انجام است.
تلفن‌بانک اقتصادنوین نیز با شماره ۸۴۲۹۲ خدماتی مانند دریافت موجودی و سه گردش آخر کارت و سپرده، دریافت صورت‌‌حساب، پرداخت قبوض، مسدود کردن کارت و دریافت شماره شبا را به مشتریان گرامی ارائه می‌دهد.
همچنین مشتریان حقوقی این بانک می‌توانند از خدمات مدیریت انتقال وجه سپرده‌های حقوقی (کارپوشه) همراه ‌نوین که به‌ تازگی در این اپلیکیشن فراهم ‌شده است، بهره‌مند شوند.
علاوه بر خدمات یاد شده، کارشناسان مرکز ارتباط با مشتریان بانک اقتصادنوین به شماره ۴۸۰۳۱۰۰۰ – ۰۲۱ به ‌صورت ۲۴ ساعته در تمامی ایام هفته پاسخگوی سوالات و ابهامات مشتریان ارجمند هستند.

true
true
true
true

true