×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۸ آذر - ۱۴۰۰  
true
true
دستیابی به رکورد تولید در واحد تاندم میل نورد سرد

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی فولاد مبارکه، وی با بیان اینکه رکورد تولید قبلی این خط ۱۲۶ هزار  و ۲۰۰ تن بوده و در خردادماه سال ۱۳۹۸ به ثبت رسیده است، کسب این موفقیت را در سال جهش تولید به مدیریت ارشد و تمامی کارکنان شرکت تبریک گفت.
 مدیر ناحیۀ نورد سرد با تأکید بر اینکه برای دست‌یابی به این رکورد هیچ‌گونه سرمایه‌گذاری جدید صورت نگرفته است، خاطرنشان کرد: در شرایط خاص تحریم‌ها و شیوع بیماری کرونا، مجاهدت کارکنان و تلاش و هماهنگی آن‌ها در خطوط فوق،  در کنار افزایش تولید، تولید سایر گریدهای سخت مانند تسمۀ بسته‌بندی در این ماه به میزان ۱۶۰۰ تن را  نیز   به  بار  آورد.
وی در ادامه تصریح کرد: تولید ۱۵۰۰ تن محصول ضخامت‌های نازک ۰٫۵-۰٫۴ میلی‌متر برای کلاف‌های صادراتی در این ماه نیز قابل‌توجه است که ارزش افزودۀ بالایی برای شرکت به همراه داشته است.
بهادرانی اظهار امیدواری کرد در روزها و ماه‌های پیش رو از سال جهش تولید،  با همدلی بیشتر کارکنان شرکت، به‌ویژه همکاران ناحیۀ نورد سرد،  روند روبه‌رشد تولید و قطع هرچه بیشتر وابستگی‌ها به واردات محصولات خاص در شرایط تحریم ادامه یابد و شرکت فولاد مبارکه علاوه بر تأمین حداکثری نیاز بازارهای داخل، با صادرات محصولات نورد سرد برای کشور ارزآوری داشته باشد.

true
true
true
true

true