×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱۴ آذر - ۱۴۰۰  
true
true
جای شما بر سر سفره عید خالی ست!

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، روزهای پایانی سال پرهیاهوترین و پرجنب و جوش ترین روزهای سال است و بسیاری از ما بدون آنکه دلیل خاصی جز نو شدن و رسیدن بهار باشد، حال دلمان خوب است؛ این روزها را با امید از سر می گذرانیم تا سالی دیگر را در کنار عزیزترین هایمان تحویل کنیم و جریان زندگی را معنا ببخشیم. اما امسال، روزها متفاوت تر از هر سال دیگر به خط پایان می رسد و مهمان ناخوانده نه چندان خوشایند، رنگ و بوی عید را برای بسیاری از ما کمرنگ کرد.

این روزها جامعه بانکی کشور نیز همچون شاغلین بخش درمان، کمر همت بسته تا در کنار مردم باشند و با حمایت از بخش های اقتصادی، تبعات شیوع کرونا بر کسب و کارها را کم و کم تر کنند؛ کارکنان بانک که عاری از هرگونه هیاهو ناگزیر به حضور در محل کار خود هستند تا خللی در بطن نظام اقتصادی کشور پیش نیاید و همچنان بانکداری بر مدار فعال و پویای خود بماند.

سال جدید جای تعدادی از کارکنان بانک در شعبه خالی ست و گرچه تک تک این همکاران خدوم و فداکار، نقشی ماندگار و الگویی فراموش نشدنی در تارک درخشان شبکه بانکی کشور خواهند بود اما بار غم نبودشان بر دل سنگینی می کند.

فراموش نکنیم در این روزهای بحرانی، علاوه بر کادر درمانی، بانکداران بیش از سایر اقشار دیگر در معرض ابتلا به ویروس کرونا قرار دارند و هر روز بر تعداد جان باختگان نیز افزوده می شود و این آمار به ۲۱ تن رسیده است.

گرچه عملیات پیشگیرانه و تمهیدات بهداشتی در شعب بانک ها می توانند در این روزها بسیار مثمر ثمر باشند اما مقابله با بحران امروز، عزمی فراتر و گستره ای وسیع تر از یک بانک و یک نهاد و یا حتی یک شهر می طلبد و آن هم همدلی و همراهی اجتماعی از سوی تک تک افراد جامعه است.

کارکنان شبکه بانکی در بسیاری از بزنگاه های تاریخی و البته سخت و سرنوشت ساز همانند دوران تحریم ها دوشادوش مردم بودند و این بار انتظار می رود مردم دست یاری به سمت خدمتگزاران خود دراز کنند.

در خانه می مانیم، به شعب بانک ها نمی رویم و بانکداری الکترونیک و دیجیتال را جایگزین مراجعه حضوری به شعب می کنیم تا صندلی دیگر در شعبه خالی نماند.

true
true
true
true

true