×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱۴ آذر - ۱۴۰۰  
true
true
تمهیدات جدید برای انقضا و رمز دوم یکبار مصرف کارت بانکی

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی پست بانک،  بهمنی مدیرامور فناوری اطلاعات پست بانک ایران اعلام کرد: درراستای کاهشمراجعه‌های مشتریان به شعب و باجه‌های این بانک و ترویج و توسعه استفاده از خدمات الکترونیکی برای جلوگیری از شیوع ویروسکرونا،  تاریخ اعتبار انقضاء کارت‌های بانکی، تعداد تلاش‌های متوالی برای دریافت رمز ورود در درگاه‌های الکترونیکی و مبلغ انتقال کارتبه کارت افزایش یافت. وی افزود: در همین راستا تعداد تلاش‌های متوالی ناموفق برای دریافت رمز اول و دوم (ایستا‏ و پویا)  جهت ‌کارت‌های بانکی این بانک درهرشبانه روز به ۵ بار افزایش یافت.

بهمنی تأکید کرد: تعداد تلاش‌های متوالی ناموفق جهت ورود به درگاه‌های الکترونیکی نظیر؛  اینترنت بانک،  موبایل بانک و سایر درگاه‌هانیز در هر شبانه‌روز نیز به ۵ بار افزایش یافت تا مشتریان مهلت بیشتری برای انجام امور بانکی خود داشته باشند. وی در ادامه تصریح کرد: آن دسته از کارت‌های پست بانک ایران که تاریخ انقضاء آنها تمام شده و یا حداکثر تا پایان اردیبهشت ماه۱۳۹۹دارای اعتبار می‌باشد تا پایان اسفندماه سال ۱۳۹۹تمدید شد.

وی گفت: سقف برداشت نقدی دارندگان پست‌بانک‌کارت از طریق دستگاه‌های خودپرداز این بانک از ۲ میلیون ریال به ۵ میلیون ریالو همچنین وجه انتقال کارت به کارت شتابی از ۳۰ میلیون ریال به ۵۰ میلیون ریال در هر شبانه روز افزایش یافت.

مدیرامور فناوری اطلاعات پست بانک ایران درپایان تأکید کرد: با توجه به ارائه تمامی خدمات بانکی از طریق درگاه های الکترونیکی اینبانک از مشتریان درخواست داریم که برای کمک به کاهش شیوع ویروس کرونا از مراجعه‌های غیرضرور به شعب و باجه‌ها جداً خودداری کنند.

true
true
true
true