×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۵ خرداد - ۱۴۰۰  
true
true
تصویب افزایش سرمایه ۱۶۷ درصدی در مجمع عمومی فوق العاده بیمه “ما”

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه “ما” ، مجمع عمومی فوق العاده  این شرکت به منظور افزایش سرمایه با حضور اکثریت سهامداران روز دوشنبه سوم شهریور ماه برگزار شد .

در ابتدای مراسم، با توجه به حضور اکثریت سهامداران، هیات رئیسه انتخاب شد و رییس مجمع ضمن خیر مقدم به سهامداران محترم، رسمیت جلسه را اعلام کرد.

بر اساس این گزارش، در این مجمع که با حضور دکتر صادق رییس هیات مدیره به عنوان رییس مجمع، حجت بهاری فر مدیرعامل و عضو هیات مدیره به عنوان منشی، مهدی وهاب پور نماینده گروه مالی ملت و خانم غنی نماینده گروه توسعه مالی مهر آیندگان به عنوان ناظرین و همچنین نمایندگان بازرس قانونی و بیمه مرکزی ج.ا.ا به صورت حضوری و سازمان بورس و اوراق بهادار به صورت برخط برگزار شد، افزایش سرمایه شرکت بیمه “ما” از مبلغ ۱۵۰۰ میلیارد ریال به ۴۰۰۰ میلیارد  ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها مورد تصویب قرار گرفت.

گفتنی است مجمع عمومی فوق العاده  شرکت بیمه “ما”(سهامی عام) با عنایت به ابلاغیه شماره ۰۵۰/۴۴۰/ب/۹۸ مورخ ۹۸/۱۲/۲۶ سازمان بورس در خصوص الزام به برگزاری مجمع با حضور حداکثر ۱۵ سهامدار حقوقی و حقیقی و مطابق با اطلاعیه منتشر شده در سامانه کدال ، همزمان به صورت آنلاین پخش شد.

true
برچسب ها : ,
true
true
true

true