×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱۰ مرداد - ۱۴۰۰  
true
true
تحقق سود ۴۸ درصدی در سال ۹۸

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی شرکت پرداخت نوین، مجمع شرکت با حضور اکثریت سهامداران، حسابرس و بازرس قانونی، اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل این شرکت برگزار شد و گزارش عملکرد و صورت های مالی این شرکت پس از قرائت گزارش حسابرس و بازرس قانونی به تصویب رسید.
وحید حجتی، مدیرعامل شرکت پرداخت نوین آرین با ارائه گزارشی جامع از فعالیت های شرکت در سال گذشته، در خصوص فعالیت های محوری این شرکت گفت: بازاریابی و نصب پایانه های فروش، ارائه خدمات نوین در حوزه پرداخت، بازاریابی، جانمایی، نصب و پشتیبانی دستگاه های خودپرداز، ارائه خدمات پرداخت های غیرحضوری اینترنتی و موبایلی، بررسی و تأمین سرمایه برای کسب وکارهای نوپا و ارائه خدمات کارت اعتباری و پرداخت، اهم فعالیت های شرکت پرداخت نوین آرین است.
او با اشاره به چشم انداز قرار گرفتن در زمره پنج شرکت برتر صنعت پرداخت، در افق ۱۴۰۰ گفت: مأموریت ما ارائه زنجیره کاملی از خدمات و محصولات ارزش آفرین صنعت پرداخت با اولویت کسب وکارهای اکوسیستم دیجیتال در هر زمان و مکان است که با تکیه بر فناوری روز و تجربه به صورت هوشمند، امن و چابک ارائه می شود.
حجتی با تاکید بر اینکه شرکت پرداخت نوین آرین، بازوی اجرایی بانک اقتصادنوین در مسیر تحول دیجیتال است، افزود: افزایش سودآوری و ایجاد درآمد پایدار، افزایش بهره وری دارایی ها و سرمایه های انسانی، افزایش سهم بازار در نظام پرداخت، ارتقا جایگاه اجتماعی و تجاری برند پرداخت نوین آرین، ارتقا سطح تعاملات با بانک و گروه نوین، توسعه و ارائه خدمات جدید و افزایش کیفیت محصولات از ارزش های بنیادین این شرکت است.

مدیرعامل شرکت پرداخت نوین آرین درباره پروژه مهم این شرکت در سال گذشته به کارت اعتباری اشاره کرد و اظهار داشت: سود عملیاتی در شش ماهه دوم سال ۹۸ با رشد قابل توجه نسبت به نیمه اول سال مواجه شد به طوری که سود عملیاتی شرکت در شش ماه دوم سال گذشته رکورد ۷۸۸ درصد را ثبت کرد. سود عملیاتی شرکت در سال ۹۸ نسبت به ۹۷ حدود ۴۸ درصد ثبت شد که آن نیز رقم قابل توجهی است.

حجتی با تاکید بر اینکه در سال جاری چهارده پروژه کلان برای شرکت تعریف شده است، گفت: پروژه سوپراپ گروه مالی اقتصادنوین، طراحی و ورود به پروژه تحول دیجیتال برای شرکت و گروه مالی اقتصادنوین از مهم ترین برنامه های شرکت پرداخت نوین آرین در سال ۹۹ است.

true
true
true
true

true