×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۱۳ مرداد - ۱۴۰۰  
true
true
تجهیز نقاهتگاه اردکان علیه بیماری کرونا توسط شرکت چادرملو

به گزارش  کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، از ۱۰ آذر ماه سال ۱۳۹۸ همزمان با شیوع بیماری آنفولانزا در کشور و همه گیر شدن بیماری کرونا در چین، اقدامات آموزشی برای پیشگیری از فراگیر شدن این بیماری ها در واحدهای HSE مجتمع های معدنی و صنعتی چادرملو آغاز شد و پس از اعلام ورود این ویروس در کشور در سریعترین زمان و بدون فوت وقت و با تاکید مدیران هر بخش با تشکیل ستاد مقابله با بحران در هر واحد اقدام به آموزش ، و تدابیر ایمنی و بهداشتی برای مقابله با این بیماری بصورت گسترده ادامه یافت .

برگزاری کلاس آموزشی برای پرسنل توسط کارشناس مسئول بیماریهای مرکز بهداشت اردکان .‏‎-هماهنگی با شرکت های پیمانکار جهت گندزدایی و ضدعفونی نمودن محل های پر تردد و محل های عمومی و مهمانسراها .

تهیه و نصب پیامهای آموزشی ، بازدارنده و انگیزشی در تمامی واحدها و سطح شهر ها، تغییر ساعت کار پرسنل ، طراحی چک لیست سلامت روزانه پرسنل در بدو ورود به مجتمع ها و مقایسه با روزهای قبل و ضدعفونی مستمر کلیه ماشین آلات سنگین و سبک مورد استفاده ترانسپورت اعم از لودرها، جرثقیل ها، کامیونها، لیفتراکها از جمله اقدامات پیشگیرانه بوده است.

بر اساس همین گزارش در ادامه طرح مقابله با شیوع کرونا از ۲۷ اسفند ماه چادرملو با تشکیل ۱۲ اکیپ مکانیزه و مجهز به لوازم و وسایل ضد عفونی کننده با هماهنگی ستادهای محلی اقدام به اعزام این گروها به شهر های اردکان ، عقدا، میبد و روستاهای مجاور نمود تا نسبت به ضد عفونی کردن اماکن عمومی این مناطق اقدام نمایند. به همین منظور تا کنون با تهیه ۱۰ دستگاه تانکر ، ۲۰ دستگاه ماشین آلات مجهز به وسایل ضد عفونی کننده ، ۲۵ تن مواد ضد عفونی کننده مایع و جامد، و دهها هزار عدد ماسک و دستکش و توزیع آن بین شهروندان و پاکسازی اماکن عمومی اقدام کرده است که این خدمات رسانی همچنان ادامه دارد .

true
true
true
true

true