×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۳۰ مهر - ۱۴۰۰  
true
true
بیمه پارسیان ۲۵۰ ریال سود به ازای هرسهم تقسیم کرد

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه پارسیان؛ مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمه پارسیان صبح روز شنبه ۳۱خرداد ماه با حضور بیش از ۷۴ درصد سهامداران برگزار و صورت های مالی این شرکت برای سال منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ به تصویب سهامداران رسید.

بر اساس این گزارش؛ این شرکت بیمه بورسی امسال مجمع عمومی عادی سالانه خود را برگزار و مفاد دستورجلسه ذکرشده در آگهی دعوت به مجمع را که در جراید به چاپ رسیده بود به تصویب سهامداران رساند.

این مراسم طبق پروتکل های بهداشتی اعلام شده از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار بصورت زنده پخش شد تا سهامداران در جریان کامل مصوبات آن قرار گیرند. پس از قرائت آیاتی چند از کلام ا… مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران ابتدا نسبت به انتخاب رییس مجمع، نظّار و منشی جلسه اقدام و پس از استقرار هیأت رئیسه مجمع و نمایندگان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار و حسابرس گزارش فعالیت های شرکت در سال ۹۸ توسط مدیرعامل ارایه گردید.

از نکات مهم این گزارش رشد سودآوری و اندوخته­ های درخور توجه در سال ۹۸ بیمه پارسیان بود که توسط آقای اویارحسین نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت به تفصیل شرح داده شد.

ترکیب بهینه پرتفوی، ایفای تعهدات قانونی و آیین نامه‌ای، همچنین شفافیت صورت های مالی از نکات مثبت عملکرد شرکت بیمه پارسیان در سال مالی مورد اشاره بود.

در ادامه، گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت قرائت و پس از ارایه پاسخ­های لازم در مورد بندهای گزارش حسابرس و سؤالات مطروحه، صورت های مالی برای عملکرد منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ به تصویب رسید و در زمینه میزان تقسیم سود عملکرد سال مالی مذکور نیز بحث و بررسی لازم بعمل آمد و تقسیم مبلغ۲۵۰ ریال سود به ازاء هر سهم به تصویب سهامداران حاضر در مجمع رسید.

true
true
true
true

true