×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۸ آذر - ۱۴۰۰  
true
true
بیمه آسیا هزینه های درمان ویروس کرونا بیمه گذاران بیمه عمر و پس انداز را پرداخت می کند

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، به منظور ایجاد امنیت خاطر و رفع دغدغه های مالی بیمه شدگان بیمه های عمر و پس انداز بیمه آسیا، هزینه های درمانی ویروس کرونا برای تمامی بیمه شدگان قبلی و جدید بیمه های جامع عمر و پس انداز و جامع مهرآسیا که دارای پوشش امراض خاص باشند، بدون دریافت حق بیمه اضافی، معادل سرمایه امراض خاص و تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال پرداخت می شود.
بر اساس این گزارش، این پوشش درمانی، در طول برگزاری جشنواره فروش بیمه های عمر و پس انداز بیمه آسیا که تا آخر اردیبهشت ماه سال جاری ادامه دارد، ارائه می گردد و تا پایان سال ۱۳۹۹ دارای اعتبار است. تمام افراد جامعه برای برخورداری از این پوشش، می توانند با شعب و نمایندگی های بیمه آسیا در سراسر کشور تماس بگیرند.
بنابراین گزارش، در این پوشش، هزینه های درمانی ناشی از بیماری کرونا به صورت غرامتی (هزینه ای) تحت پوشش قرار می گیرد و دوره انتظار آن  از تاریخ دریافت پوشش امراض خاص، از شش ماه به سه ماه کاهش یافته است.
این گزارش می افزاید: در صورت فوت بیمه شده به علت بیماری کرونا، سرمایه فوت به همراه اندوخته روزشمار طبق جدول پیش بینی تعهدات به علاوه هزینه های درمانی ناشی از کرونا مطابق پوشش مذکور، به استفاده کننده پرداخت می شود.
بر اساس این گزارش، پوشش امراض خاص می‌بایست قبل از تاریخ ابتلا به بیماری کرونا دریافت شده باشد.

true
true
true
true

true