×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۸ آذر - ۱۴۰۰  
true
true
بخش سی تی اسکن و پد بالگرد بیمارستان تأمین اجتماعی فاطمه الزهرا (س) نجف آباد افتتاح شد

به گزارش کیوسک خبر به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر مهناز فتاحی، رئیس بیمارستان فاطمه الزهرا (س) نجف آباد گفت: توسعه واحد رادیولوژی و راه‌اندازی سی تی اسکن این بیمارستان از ۲۶۵ به ۷۰۶ متر مربع با اعتبار ۳۴ میلیارد ریال به عنوان یکی از بهترین مراکز رادیولوژی در کشور در این ایام به بهره برداری می‌رسد.

وی اضافه کرد: همچنین پد بالگرد بیمارستان فاطمه الزهرا (س) نیز با مساحت ۹۰۰ متر مربع زیربنا و با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان با همکاری خیرین و با مشارکت ویژه هوانیروز اصفهان به بهره برداری رسیده است.

رئیس بیمارستان فاطمه الزهرا (س) نجف آباد در حاشیه بازدید دکتر شهرام غفاری، مدیرکل درمان غیر مستقیم سازمان تامین اجتماعی از بیمارستان فاطمه الزهرا (س) نجف آباد اظهار کرد: وضعیت بیماری کرونا در نجف آباد مناسب نیست، بیش از نیمی از تخت‌های این بیمارستان به بیماران مبتلا و مشکوک به کرونا تخصیص یافته است.

دکتر فتاحی از کاهش ۸۵ درصدی درآمد و ۴۷ درصدی اعمال جراحی در این بیمارستان خبر داد و افزود: نگرانی ما از تشدید ابتلا به کرونا در فصل پاییز است، نگران تامین تجهیزات مورد نیاز در صورت اعلام معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای ورود ویژه به بحث درمان کرونا هستیم.

true
true
true
true

true