×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۵ مهر - ۱۴۰۰  
true
true
بانک مهرایران، بازوی محرک دولت در حل مسائل اجتماعی است

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، خانم شیوا قاسمی پور نماینده شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی با حضور در ساختمان مدیریت شعب بانک مهر ایران در استان کردستان با اسعدی مدیر شعب این استان دیدار و گفتگو کرد.

وی با اشاره به عملکرد موثر بانک در حوزه های مسئولیت اجتماعی و اشتغالزایی بیان داشت : بانک مهر ایران مسئولیت اجتماعی خود را به نحوه احسن اجرا کرده است.

قاسمی پور افزود: نمایندگان مردم در خانه ملت می توانند بازوی محرک دولت در بخش اقتصادی باشند و با رونق بخشیدن به شرایط رفاهی مردم به توانمندسازی نیازمندان جامعه کمک کنند.

وی ضمن تشکر از خدمات بانک قرض الحسنه مهرایران در رفع مشکلات مردم، حضور این بانک را در شبکه بانکی کشور مایه ی مباهات نظام و برگ زرین انقلاب اسلامی دانست و گفت: این بانک اقدامات شایسته ای در خصوص توانمندسازی نیازمندان جامعه به ویژه زنان سرپرست خانوار برداشته و در این حوزه دستاوردهای مطلوبی را رقم زده است.

نماینده مردم شریف شهرستان های مریوان و سروآباد در خانه ملت ادامه داد: بانک مهر ایران نقش ارزشمندی را در خصوص حمایت از قشر ضعیف جامعه و مردم استان ایفا کرده است و امیدواریم در ادامه راه هم چون گذشته پرتوان و تاثیر گذار ظاهر شود.

true
true
true
true

true