×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۵ مهر - ۱۴۰۰  
true
true
بانک سینا شایسته درخشش بیشتر در نظام بانکی است

به گزارش کیوسک خبر به نقل ازروابط عمومی بانک سینا، دکتر ایمانی گفت: بانک سینا با داشتن سرمایه انسانی باانگیزه، جوان و متعهد در کنار تجهیز به زیرساختهای مدرن، پیشرفته و ظرفیت های بالای خدمات دهی، دارای چهره ای متمایز در نظام بانکی است و این امتیازات می تواند زمینه ساز درخشش و نقش آفرینی بیشتر آن در اقتصاد کشور باشد.

وی با بیان آنکه سرمایه های انسانی جزو اولویت های استراتژیک بانک سینا است، خاطرنشان کرد: تحول و جهش در فعالیتها و عملکردها بدون سرمایه انسانی تلاشگر و ساعی ممکن نیست و خوشبختانه بانک سینا با برخورداری از این امتیاز مهم، آماده است تا بیش از پیش در کمک به شکوفایی و توسعه اقتصاد کشور به ویژه در حوزه اشتغال و کارآفرینی، نقش آفرین و اثرگذار باشد.

دکتر ایمانی تصریح کرد: بانک سینا خوشبختانه با تلاش همکاران، عملکرد مناسبی را در زمینه تجهیز منابع رقم زده و لذا از آمادگی لازم برای تخصیص آن به بخشهای مختلف کشور به ویژه کسب و کارهای کوچک و بنگاه های زودبازده و تولیدی برخوردار است و در این راستا اختیارات کافی به مسئولان شعب برای تسریع در ارائه این خدمات به متقاضیان تفویض شده است.

وی در عین حال لزوم توجه به بهداشت اعتباری را برای کاهش ریسک های عملیاتی مورد تاکید قرار داد و گفت: این امر، عاملی مهم در فرایند فعالیتهای نظام بانکی محسوب می شود و رعایت آن از سوی همکاران زمینه ساز استحکام و پایداری اقدامات و همچنین کاهش آسیبهای ناشی از افزایش معوقات خواهد بود.

مدیرعامل بانک سینا همچنین با اشاره به روزهای پایانی سال که معمولا فعالیت ها و مراجعات به شعب بانک ها افزایش می یابد، افزود: همکاران بانک سینا آمادگی کامل جهت ارائه خدمات مطلوب و شایسته بانکی به هموطنان را دارا هستند و در عین حال هموطنان گرامی به جهت کمک به کاهش تردد در سطح شهر و پیشگیری از ابتلا به بیماری های عفونی، می توانند از خدمات نوین و بانکداری الکترونیک بانک سینا جهت انجام خدمات بانکی بهره ببرند.

وی ضمن تاکید بر لزوم خودمراقبتی و رعایت بهداشت فردی از سوی کارکنان با توجه به وجود کرونا ویروس در کشور، ابراز امیدواری کرد با تدابیری که در این زمینه از سوی مسئولان بهداشت کشور، اندیشیده می شود، شاهد گذر از این وضعیت باشیم.

گفتنی است مدیرعامل بانک سینا با همراهی مدیر مهندسی و پشتیبانی و مدیر شعب منطقه آذربایجان شرقی، اردبیل و زنجان از شعب مفتح، شهریار، دروازه تهران، چهارراه دکتر بهشتی و امام خمینی(ره) بازدید به عمل آورده و با کارکنان این شعب دیدار و گفتگو کردند.

true
true
true
true