×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۶ شهریور - ۱۴۰۰  
true
true
اهداء لوح مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به جانباز ۷۰ درصد همدانی

به گزارش کیوسک خبر به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر حسن عروتی موفق جانباز شاغل در مدیریت درمان تامین اجتماعی استان همدان با حضور کارشناسان و مدیران بیمه و درمان با اهداء لوحی که به امضاء مدیرعامل سازمان رسیده بود، مورد قدردانی قرار گرفت. متن لوح بدین شرح است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر حسن عروتی موفق

رشد و بالندگی انقلاب شکوهمند اسلامی مردم ایران و دستاوردهای ارزشمند آن، مرهون مجاهدت، ایثار گری و جان فشانی همه عزیزانی است که در سال های دفاع مقدس با حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل پاسدار فظیلت ها و کرامات انسانی بوده و برای حفظ استقلال و تمامیت ارضی این آب و خاک از تمام وجود خویش مایه گذاشتند.

یاد همه دلاور مردان و شیر زنانی که با حضور در صحنه های نبرد و دفاع غیورانه به زنده نگهداشتن شعایر الهی و صیانت از میهن اسلامی همت گماشتند را گرامی می داریم و انتخاب شما همکار محترم را به عنوان رزمنده شاخص مدیریت درمان تامین اجتماعی استان همدان تبریک عرض نموده و با اهدای این لوح سپاس از فداکاری ها و صبر و توکل مومنانه شما در طول هشت سال دفاع مقدس و تلاش صادقانه تان در سازمان تقدیر و تشکر می نمایم.

توفیق روز افزون جنابعالی را در راستای فرهنگ ایثار جهاد و شهادت و در سنگر ارائه خدمات به بیمه شدگان و مستمری بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی از خداوند منان آرزومندم.

true
true
true
true

true