×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۸ آذر - ۱۴۰۰  
true
true
انعقاد تفاهنامه بورسیه دانش آموزان شهرستان بندرماهشهر و بندر امام خمینی(ره)

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی شرکت ره آوران فنون پتروشیمی، صبح امروز آئین انعقاد تفاهنامه بورسیه دانش آموزان شهرستان بندرماهشهر و بندر امام خمینی(ره) با حضور دکتر مرویان مشاور مسئولیت اجتماعی صنایع پتروشیمی خلیج فارس، نادر پور مدیرعامل شرکت ره آوران فنون پتروشیمی و روسای ادارات آموزش و پرورش بندرماهشهر و بندرامام خمینی(ره) برگزار شد.

طرح کارشناسی بورسیه دانش آموزان برای دانش آموزان مستعد و توانا توسط کمیته مسئولیت اجتماعی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و پس از ۶ ماه مطالعات گسترده تدوین و توسط شرکت ره آوران و با همکاری موسسه علمی آینده سازان و ادارات آموزش و پرورش اجرا خواهد شد؛ طبق این طرح ۱۰۰۰ دانش آموز در کلاس کنکور،۱۱۰۰ دانش آموز در کلاس تقویتی و ۳۸۰ دانش آموز بورسیه تحصیلی خواهند شد.

این طرح بخشی از ۵ طرح کمیته مسئولیت اجتماعی صنایع پتروشیمی خلیج فارس است که در کنار پروژه‌های شورای راهبردی و با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال توسط شرکت‌های تابعه این شرکت در شهرستان بندرماهشهر اجرا خواهد شد.

نادرپور مدیرعامل ره آوران فنون پتروشیمی در این جلسه اظهار کرد: یکی از آرزوهای بنده همواره ایجاد پیوند میان دانشگاه و آموزش و پرورش با صنعت است که امروز با انعقاد این تفاهنامه شاهد آن خواهیم بود؛ امیدوارم این اتفاق ادامه دار باشد و دانش آموزان بیشتری را در بربگیرد.

وی افزود: این طرح‌ها خواسته و هدف مهندس ربیعی مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس بوده که در راستای ایجاد رضایت بخشی و ارائه خدمات به مردم منطقه است که حال محقق شدن است؛ طرح بورسیه دانش آموزان کم بضاعت مالی در اصل طرح بورسیه دانش آموزان با بضاعت علمی و توانا است که امیدواریم به بهترین نحو ممکن اجرا شود.

مدیرعامل شرکت ره آوران فنون پتروشیمی بیان کرد: طرح بورسیه دانش آموزان حاصل مطالعات و جمع آوری اطلاعات بسیار خوب دکتر مرویان مشاور مسئولیت اجتماعی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس است که نتیجه آن پیوند بین همه عناصر آموزشی شهرستان خواهد بود؛ امیدواریم در آینده نزدیک مجموعه دانشگاه هم به جمع ما نیز اضافه شود.

true
true
true
true

true