×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۱۸ آذر - ۱۴۰۰  
true
true
انعقاد تفاهم نامه همکاری بانک دی با شرکت بیمه دی

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی بانک دی، در جلسه ای که با حضور برات کریمی، مدیرعامل، نصرت اله شهبازی، رییس هیئت مدیره، فریدون رشیدی، نایب رییس هیئت مدیره ، رحیم طاهری، عضو هیئت مدیره، محمد‌رضا کشاورز، مدیرعامل بیمه دی و جمعی از مدیران ارشد بانک و بیمه برگزار شد، زمینه افزایش همکاری های متقابل مورد بررسی قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، در این نشست که با هدف افزایش تعاملات و بهره مندی از ظرفیت های متقابل میان بانک و بیمه برگزار شد،کریمی، مدیرعامل بانک دی با اشاره به ظرفیت های موجود در بانک و بیمه برگسترش همکاری های فی مابین و استفاده از تمامی زمینه های همکاری برای توسعه فرصت‌های بازاریابی و ارائه خدمات مطلوب بانکی و بیمه ای به مشتریان تاکید کرد.
مدیرعامل بانک دی با اشاره به اهمیت جایگاه خانواده معزز شهداء و جامعه ایثارگری کشور گفت: همه ما باید برای کسب رضایت حداکثری خانواده معزز شهداء و جامعه ایثارگری همت گماریم و انتظار می رود همکاران بیمه دی با پرداخت خسارت‌ها در کوتاه ترین زمان ممکن و ارائه طرح های توسعه‌ای برای خدمت رسانی مطلوب تر به خانواده معزز شهداء و ایثارگران تلاش کنند چرا که تمام مردم ایران، امنیت، آبادانی و پیشرفت کشور را مرهون جانفشانی ها و ایثار این عزیزان هستند.
وی بیمه دی را یکی از شرکت های موفق گروه مالی دی دانست و گفت: باید با تعامل مناسب، زمینه‌ساز هدایت مشتریان بانک برای بهره مندی از خدمات بیمه دی باشیم و ضمن شناسایی نیازهای مشتریان با ایجاد تنوع در محصولات، ارتقای کیفیت خدمات و پاسخگویی به موقع در حفظ و جذب و افزایش میزان رضایت ذینفعان تلاش کنیم تا به سودآوری با کیفیت و پایدار دست یابیم.
کریمی ضمن ابراز خرسندی از انعقاد این تفاهم نامه افزود: این تفاهم نامه، نخستین گام برای توسعه همکاری های فی مابین بانک و بیمه است و امیدوارم عقد این تفاهم نامه سرآغاز همکاری های بعدی و زمینه‌ساز افزایش رضایت مندی مشتریان از خدمات و محصولات بانکی و بیمه ای باشد.
مدیرعامل بانک دی همچنین ضمن تاکید بر ارتقای سطح همکاری های متقابل و تعاملات بانک و بیمه از طریق تمرکز بر گسترش بسترهای مناسب برای توسعه فرصت های بازاریابی در راستای مشتری مداری گفت: بانک دی طی یک دهه فعالیت خود به دلیل داشتن زیرساخت های مطلوب الکترونیکی و ارائه خدمات متنوع و منحصر به فرد بانکی به مشتریان در آینده ای نزدیک قادر خواهد بود زمینه همکاری های بیشتر بانک و بیمه را برای اجرایی کردن طرح ها و پروژه های مشترک افزایش دهد.
در ادامه این مراسم، محمد رضا کشاورز، مدیرعامل بیمه دی نیز  با ضروری دانستن توسعه همکاری ها گفت: از ظرفیت موجود در سازمان ها و شرکت های گروه مالی دی می توانیم برای ارائه خدمات نوین و ارتقای رضایت مشتریان بهره بگیریم.
وی افزود: شرکت بیمه دی دارای شبکه گسترده ای از مشتریان، بیمه گزاران و نمایندگان است که می تواند در کنار ارائه خدمات بیمه ای، خدمات و محصولات بانکی بانک دی را به آن ها ارائه کند.
کشاورز در پایان سخنانش افزود: با افزایش این تعاملات، بانک دی قادر خواهد بود از ظرفیت نمایندگی های بیمه دی برای ارائه خدمات و محصولات بانکی به تمامی گروه های ذینفع در سراسر کشور و در کمترین زمان ممکن بهره‌مند شود.
شایان ذکر است، این تفاهم نامه می تواند زمینه ساز حضور بیشتر گروه مالی دی در عرصه بازار و کسب سهم بیشتری از آن باشد و با  بهره گیری از نوآوری و خلق خدمات جدید با توجه به نیاز مشتریان، افق روشنی را به ارمغان بیاورد.

true
true
true
true

true