×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۵ خرداد - ۱۴۰۰  
true
true
امکان خرید سهام صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم، تنها با کد ملی و بدون نیاز به کد بورسی

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، در این راستا، بانک مهر ایران به منظور سهولت در فرآیند پذیره نویسی و حفظ سلامتی هموطنان در مقابل شیوع بیماری کرونا، در کنار امکان مراجعه حضوری به شعب، با ایجاد درگاه‌های پرداخت غیرحضوری شامل پایگاه اینترنتی بانک به نشانی www.qmb.ir، امکان پذیره نویسی سهام صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم را بدون نیاز به کدبورسی و تنها با کدملی فراهم کرده است.

بر این اساس، شروع پذیره نویسی از بامداد روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۰۶/۰۵ لغایت ساعت ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۰۶/۱۹ انجام خواهد شد که تمامی اشخاص حقیقی می توانند بصورت حضوری یا غیرحضوری از طریق درگاه بانک نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

پذیره نویسی برای هر شخص حقیقی ایرانی دارای کد ملی تا سقف ۵۰ میلیون ریال امکان پذیر است و محدودیت سنی وجود ندارد.

متقاضیانی که قبلا در پذیره نویسی واحد های سرمایه گذاری صندوق واسطه گری مالی یکم (دارایکم) شرکت کرده اند می توانند در مجموع دو صندوق «سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم» و همچنین «سرمایه گذاری پالایشی یکم» تا سقف ۵۰ میلیون ریال پذیره نویسی نمایند.

لازم به توضیح است، در صورتی که متقاضی در دوره قبلی نسبت به خرید صندوق واسطه گری مالی یکم (دارایکم) اقدام نکرده باشد، می تواند در این دوره تا سقف ۵۰ میلیون ریال نسبت به خرید «سرمایه گذاری پالایشی یکم» اقدام کند در غیر اینصورت مابه التفاوت خرید مبلغ دوره قبل و این دوره تا سقف ۵۰ میلیون ریال را می تواند خرید نماید.

حداقل مبلغ پذیره نویسی برای هر یک از اشخاص حقیقی ایرانی دارای کد ملی ۱۰۰ هزار ریال و حداکثر مبلغ پذیره نویسی معادل۵۰ میلیون ریال می باشد.

مبنای محاسبه قیمت برای اعمال تخفیف، قیمت پایانی روز معاملاتی قبل از شروع پذیره نویسی با احتساب ۲۰ درصد تخفیف می باشد.

داشتن حساب نزد بانک و کد معاملاتی (کد بورسی) برای خرید صندوق پالایشی یکم الزامی نمی باشد.

شایان ذکر است، پذیره نویسی واحدهای سرمایه گذاری صرفا شامل اشخاص حقیقی ایرانی دارای کد ملی بوده و اشخاص حقوقی نمی توانند در پذیره نویسی شرکت کنند.

true
true
true
true

true