×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۸ دی - ۱۴۰۰  
true
true
امضا و تبادل تفاهمنامه سه جانبه بین ایمیدرو، معاونت معدنی و زمین شناسی

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، این سند بین خداداد غریب پور رییس هیات عامل ایمیدرو، داریوش اسماعیلی معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت و علی رضا شهیدی رییس سازمان زمین شناسی کشور امضا شده است.

تفاهمنامه فوق در راستای ماده ۵ قانون معادن و به منظور «توسعه همکاری در زمینه اکتشاف ، استخراج و فراوری مواد معدنی، بهره گیری از ظرفیتها ، تجارب و تواناییهای هر بخش، هم افزایی و توسعه توان ملی در ایجاد ثروت در حوزه معدن امضا شده به طوری که زمینه سازی جلب مشارکت بیشتر بخش های خصوصی و تعاونی کشور در امور معدن را فراهم آورد.

این سند به مدت سه سال و در راستای تسریع در انجام فعالیت های اکتشافی کشور و نظر به اهمیت امر اکتشاف در توسعه پایدار کشور و لزوم توسعه همکاری های بین بخشی مبادله شده است. موضوع تفاهم نامه عبارت است از انجام همکاری بر اساس موضوع مشخص و مجزا به تفکیک هر پروژه و با سرفصل و شرح خدمات مشخص در قالب توافقنامه و یا قرارداد اقدام خواهد شد.

مقرر شده هر سه طرف تفاهم نامه کمیته مشترک راهبری تشکیل دهند که وظیفه آن بررسی طرحهای پیشنهادی و تهیه و تصویب شرح خدمات است. کمیته مشترک باید به منظور انجام نظارت بر شرح خدمات فوق ساختار مناسب را طراحی کنند.

برنامه سرمایه گذاری ۱۰۰۰ میلیارد ریالی ایمیدرو

طبق این سند ایمیدرو متعهد می شود تا سقف اعتبار ۱۰۰۰ میلیارد ریال (سالانه) هزینه های انجام شرح خدمات عملیات اکتشافی را بر اساس ضوابط و مقررات تامین کند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true