×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱۴ آذر - ۱۴۰۰  
true
true
اقدامات ویژه بانک سرمایه جهت صیانت از سلامت مشتریان

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، این بانک در راستای اقدامات خود برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و حفظ سلامت هم‌وطنان، علاوه بر کاهش ساعات کاری واحدهای خود، سقف انتقال وجه کارت (شتابی و درون بانکی) از طریق درگاه‌های اینترنتی و خودپردازها از مبلغ ۳۰ میلیون ریال در هر شبانه‌روز به مبلغ ۵۰ میلیون ریال (با سقف هر تراکنش ۳۰ میلیون ریال) افزایش داد.

این بانک در اقدامی دیگر، کارت‌های نقدی که انتهای اسفند سال ۱۳۹۸ منقضی می‌شوند را بدون نیاز به مراجعه مشتریان به شعبه‌ها، تا ۳۱ خرداد سال ۱۳۹۹ به‌طور خودکار تمدید کرده و تاریخ انقضای جدید به‌صورت پیامک برای مشتریان ارسال می‌گردد. مشتریانی که تاریخ انقضای کارت آنها به‌صورت خودکار تمدید شده‌است، باید در تراکنش‌های اینترنتی به جای ثبت تاریخ انقضای درج شده بر روی کارت، تاریخ انقضای جدید (۱۳۹۹/۰۳) را در درگاه‌های پرداخت غیرحضوری وارد کنند.

قابل ذکر است که درهمین راستا به منظور کاهش مراجعه مردم به شعب و دستگاه‌های خودپرداز، سقف برداشت نقدی درون بانکی نیز از ۲ میلیون ریال به ۵ میلیون ریال افزایش یافته است. گفتنی است کارشناسان بانک سرمایه در مرکز صدای سرمایه به شماره ۴۳۷۳-۰۲۱ در تمامی ساعات شبانه روز و کلیه روزهای هفته آماده پاسخگوی به مشتریان ارجمند در این زمینه هستند.

true
true
true
true