×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱۰ مرداد - ۱۴۰۰  
true
true
افزایش تولید با راه اندازی کوره بلند شماره یک

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی ذوب آهن اصفهان، ذوب آهن اصفهان در سال ۹۸ به منظور رونق تولید اقدامات مهمی انجام داد تا بتواند به این مهم دست یابد و در این راه تلاشگران شرکت از هیچ کوششی فرو گذار نبودند ، در سال ۹۹ برنامه ریزی های مدونی انجام شده تا این شرکت بتواند جهش تولید را محقق سازد و رکوردهای جدیدی در صنعت فولاد به ثبت برساند . به همین منظور  با سید کاظم تدین، مدیر کوره بلند گفتگویی نمودیم که در ادامه می خوانید :

مدیر کوره بلند، سال ۹۸ سال را پر از موفقیت و رونق تولید برای ذوب آهن اصفهان و بخش کوره بلند دانست و گفت: در سال گذشته توانستیم رکورد تولید روزانه و ماهیانه با دو کوره را افزایش دهیم، همچنین در پایان سال با دو کوره بلند شماره ۲ و ۳ ،  دو میلیون ۵۲۶ هزار تن چدن مذاب تولید کردیم و رکورد جدیدی را به ثبت برسانیم . وی با اشاره به این که افزایش تولید در کوره بلند، ۵ درصد بیشتر از برنامه تعیین شده بود افزود : با توجه به مشکلات، تحریم ها و عدم نقدینگی ارزی که داشتیم و همین طور بحران کرونا با تلاش و همت و همدلی بین پرسنل و همچنین با حمایت مدیریت عالی شرکت توانستیم به این رقم از تولید در کوره بلند دست پیدا کنیم .

مدیر کوره بلند با اشاره به این که سال ۹۹ به فرمایش مقام معظم رهبری سال جهش تولید نام گذاری شده است گفت: نقشه راه برای همه کسانی در تولید و مدیریت تولید نقش دارند مشخص شده ذوب آهن اصفهان نیز برنامه های مختلفی در راستای افزایش تولید دارد که در صورت تامین مواد اولیه محقق خواهد شد . وی یاد آور شد: راه اندازی کوره بلند شماره یک در نیمه اول سال جاری ، تزریق پودر زغال و کاهش مصرف کک از جمله اقداماتی است که در این سال انجام خواهد شد تا از خروج ارز جلوگیری شود و تولید افزایش یابد .

true
true
true
true

true