×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۴ مهر - ۱۴۰۰  
true
true
افتتاح ۲۰ هزار طرح روستایی وایجاد ۶۰ هزار شغل جدید توسط ستاد اجرایی فرمان امام / رئیس‌جمهور: اقدامات ستاد اجرایی درکشور به ویژه مناطق روستایی و محروم کشور قابل تقدیر است

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، عصر امروز در آئین بهره‌برداری از طرحهای ملی روستایی و عشایری که با حضور تصویری و ویدئوکنفرانسی حسن روحانی ریاست جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، ۲۶هزار طرح روستایی و عشایری با ایجاد ۸۰هزار شغل افتتاح شد که ازاین میزان ۲۰ هزار طرح و ۶۰هزار شغل توسط بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام اجرا شده است.

در بخشی از این برنامه که به صورت زنده از شبکه خبر پخش شد، امیرحسین مدنی مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام در گزارشی اجمالی، بخشی از خدمات بنیاد برکت و ستاد اجرایی درمناطق روستایی کشور را برشمرد.

مدنی رسیدن تعداد مشاغل ایجادشده توسط بنیاد برکت به ۳۰۰ هزار شغل تا پایان امسال، احداث ۱۵۰ مدرسه، ۱۰۰ مسجد، ۱۰ خانه بهداشت و ۵۰۰۰ مسکن محرومان را بخشی از اقدامات این بنیاد برشمرد و افزود:مجموعه ستاد اجرایی فرمان امام فارغ از نگاههای سیاسی و جناحی همواره در کنار همه دولت‌ها بوده و درتمام حوادث و بحرانهایی مانند سیل و زلزله و حتی کرونا هم جزو اولین دستگاههایی بوده که درکنار مردم حاضر شده و به امداد و کمک‌رسانی پرداخته است.

رئیس‌جمهور پس از استماع گزارش مدیرعامل بنیاد برکت، ازاقدامات این بنیاد به ویژه درخصوص ایجاد اشتغال برای روستاییان و عشایر قدردانی کرد.

حسن روحانی با اشاره به فعالیتهای ستاد اجرایی فرمان امام در سراسر کشور افزود: تلاش‌های گسترده ستاد اجرایی مخصوصا طرحهایی که برای روستاییان ومناطق محروم دارند و یا خدماتی که درحوادث مختلف به مردم میکنند، بسیار ارزنده است و از آنها تشکر میکنم.

true
true
true
true

true