×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۱۳ مرداد - ۱۴۰۰  
true
true
اعتلاء هرچه بیشتر کیفیت محصولات ذوب آهن اصفهان وظیفه تلاشگران این مدیریت است

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی ذوب آهن اصفهان، سید حسین دیباجی گفت : تمامی تلاشگران مدیریت کیفیت اعم از روزکار و شیفت به مانند گذشته در جهت اعتلاء هرچه بیشتر کشور عزیزمان ایران اسلامی در جبهه صنعت خالصانه و بدون هیچ چشم داشتی تلاش خود را مضاعف کرده تا به این وسیله سهم کوچکی در پیشبرد مقاصد نظام مقدس اسلامی در سال رونق تولید داشته باشند . وی به شیوع بیماری کرونا در یک ماه گذشته در کشور اشاره کرد و افزود : این بیماری مشکلاتی در روند عادی زندگی مردم بوجود آورده است ولی کارکنان این مدیریت با همت و غیرت وصف ناشدنی قویتر از گذشته در کنار تولید انجام وظیفه می نمایند .

وی با اشاره به اینکه با توجه به شیوع کرونا برای حفظ و اعتلای برند ذوب آهن اصفهان تمام تلاش خود را خواهیم کرد گفت : با هماهنگی معاون برنامه ریزی و توسعه و مدیریت های مرتبط همچون مدیریت ایمنی و بهداشت، گندزدایی دفاتر واقع در کارگاه ها صورت گرفته و همچنین در حد مقدور لوازم حفاظت فردی در مقابل این بیماری مانند ماسک ، الکل و محلول وایتکس در اختیار پرسنل قرار گرفته است که امید است این روند تا ریشه کنی این بیماری ادامه داشته باشد .وی یاد آور شد : اعتلاء هرچه بیشتر کیفیت محصولات ذوب آهن اصفهان وظیفه تلاشگران این مدیریت است که این امر باعث افتخار کلیه پرسنل این مجموعه عظیم صنعتی می باشد .

مهرداد گلستانی فورمن کنترل کیفیت نورد ۵۰۰ نیز گفت : با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور دلهره مبتلا شدن به این بیماری را داریم ولی با توجه به پیگیری های بوجود آمده نظیر گندزادیی و تجهیز لوازم بهداشتی این دلهره کمتر شده و تلاشگران این مدیریت با تمام توان تولید را ادامه خواهند داد تا هیچ خدشه ای به ذوب آهن اصفهان وارد نشود .

ابراهیم طاهری فورمن کیفیت نورد ۳۰۰ با اشاره به این که بهتر است در ابتدای هر شیفت بسته لوازم بهداشتی نظیر الکل و ماسک به کارکنان داده شود گفت : ما سربازان جبهه تولید هستیم و تعهد ما به ذوب آهن اصفهان است و هرگز تولید در این صنعت بزرگ را کم نخواهیم کرد .

محمدرضا کریمی مسئول بخش ۲ کنترل کیفی نورد گفت : در این شرایط بحرانی کارکنان زحمت کش کیفیت نه تنها تلاش خود  راکم نخواهند کرد بلکه با همت بیشتر همانند گذشته در جهت حفظ کیفیت محصولات تلاش می کنند تا مانند همیشه برند ذوب آهن اصفهان زبانزد در این صنعت باشد .

مهرداد بهارلویی فورمن کیفیت بخش ۱نورد گفت : همیشه در شرایط عادی مشغول به کار بودیم و هم اکنون وظیفه ما است که با تلاش و کوشش شبانه روزی به کار ادامه می دهیم .

بابک ناظمی سرپرست کنترل کیفی فولادسازی گفت : کارکنان شرکت با همدلی و اتحاد تلاش می کنند تا هیچ خدشه ای به تولید وارد نشود . وی افزود : با توجه به ارتباط مستقیم با رانندگان تریلی ، نیاز است تا مدیریت HSE نگاه ویژه ای این بخش داشته و اقلام بهداشتی را در اختیار کارکنان مدیریت کیفیت قرار دهد .

true
true
true
true