×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱۰ مرداد - ۱۴۰۰  
true
true
استاندار مرکزی از عملکرد بانک صادرات ایران قدردانی کرد

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، سیدعلی آقازاده، استاندار استان مرکزی با ارسال لوحی خطاب به مدیرشعب بانک صادرات استان مرکزی از عملکرد این بانک در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و کمک به اشتغال و رونق تولید در استان، قدردانی کرد.

بر اساس این گزارش، بانک صادرات استان مرکزی، در راستای کمک به رونق تولید در استان، ۲ هزار و ۱۶۸ فقره تسهیلات به مبلغ ۲۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال به واحدهای تولیدی در سال ۹۸ پرداخت کرده است.

این بانک در سال ٩٨ با کسب رتبه برتر در پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی در بین بانک‌های استان، به دو هزار و ۱۳۶ واحد تولیدی، تسهیلات به ارزش ۱۹ هزار و ۲۴۵ میلیارد ریال پرداخت کرد که این رقم ۶۰ درصد بیش از سهمیه درنظر گرفته شده برای بانک صادرات استان مرکزی بود.

همچنین بانک صادرات استان مرکزی نسبت به پرداخت تسهیلات به ۳۲ واحد تولیدی استان به مبلغ ۲ هزار و ۹۵۱ میلیارد ریال (در حوزه تبصره ۱۸ قانون بودجه) نیز اقدام کرده است. 

در بخشی از این لوح خطاب به ایرج جعفری کوچنانی آمده است: «بدینوسیله خدمات ارزشمند و اهتمام شایسته و ثمربخش جنابعالی در راستای تحقق برنامه‌های اقتصادی دولت محترم تدبیر و امید طی سال ۱۳۹۸ را که منجر به تحقق دستاوردهای مهم و ارزشمند و زمینه‌ساز تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سال رونق تولید در استان شد را ارج نهاده و مراتب قدردانی و سپاس خود را ابراز می‌کنم.»

true
true
true
true

true