×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۰ خرداد - ۱۴۰۰  
true
true
ارزیابی عملکرد مدیریت‌های شعب استان‌ها و مناطق پست‌بانک‌ایران بصورت ویدئو کنفرانس

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، وی در هریک از ویدئو کنفرانس‌های مذکور که از بیست و سوم فروردین‌ماه سال‌جاری آغاز شده است ضمن تشریح عملکرد هریک از استان‌ها در شاخص‌های مختلف بانکی، رهنمودهای لازم را به مدیران شعب ارائه می نماید.
وی با اشاره به درجه‌بندی جدید مدیریت‌های شعب استان‌ها و مناطق و همچنین باجه‌های بانکی براساس عملکرد آنان درسال ۱۳۹۸اظهار‌داشت: با اجرای این مهم، ظرفیت‌های موجود در استان‌ها و مناطق شناسایی شده است که انتظار می‌رود در این راستا تلاش حداکثری برای تقویت نقاط قوت و ترمیم نقاط ضعف صورت پذیرد.
همچنین در هریک از این جلسات، آرش شهرکی‌کیا مدیرامور شعب استان‌های تهران، البرز، قم و سمنان، علیرضا واحدپور مدیر امور استانها و بازاریابی و جمال مقصودی رییس اداره کل امورشعب و مناطق آزاد حضور دارند که به تشریح عملکرد هریک از این مدیریت‌های در سال ۹۸ پرداخته و مدیران شعب نیز عملکرد شعب و باجه‌های تابعه را تشریح می‌کنند.
گفتنی است: بررسی و ارزیابی عملکرد رؤسای شعب سراسر کشور نیز طی جلسات جداگانه‌ای بصورت ویدئو کنفرانس توسط مسئولان امور شعب و استان‌ها درحال انجام است.  

true
true
true
true

true