×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲ بهمن - ۱۴۰۰  
true
true
ارتقاء باجه چالدران بانک سینا به شعبه برای حمایت مطلوبتر طرح های روستایی

به گزارش روابط عمومی بانک سینا، دکتر ایمانی در جریان این سفر که ابتدا از شهر چالدران آغاز شد، با حضور در جمع کارکنان باجه و تقدیر از تلاش های آنان در زمینه اعطای تسهیلات اشتغالزایی مناطق روستایی گفت: کمک به توسعه و ایجاد اشتغال در روستاها از آنجا که به تثبیت جامعه مولد کشور و کاهش پیامدهایی چون حاشیه نشینی شهرها می انجامد و رفع محرومیت ها را به دنبال دارد، همواره مورد توجه مراکز اصلی تصمیم گیر بوده و بانک سینا نیز به عنوان یکی از شرکت های زیرمجموعه بنیاد مستضعفان، سیاست حمایت از توسعه و پایداری اقتصاد در مناطق روستایی را در مسیر مسئولیت های اجتماعی خود به صورت جدی اجرایی ساخته است.
وی افزود: این بانک در سال های اخیر با ارائه خدمات اقتصادی مناسب و اعطای تسهیلات یارانه دار در حمایت از طرحهای اشتغالزایی روستایی، زمینه اشتغال بیش از ۱۶ هزار جویای کار کشور را از طریق اختصاص ۲۰ هزار میلیارد ریال اعتبار به ۴۴۰۰ طرح روستایی فراهم آورده و برای حضور موثرتر و مطلوبتر در این بخش، نسبت به افتتاح باجه در مناطق نمونه اقتصاد مقاومتی نظیر چالدران و قلعه گنج اقدام نموده است. در همین راستا و برای تسهیل و تسریع در روند توسعه این طرحها به ویژه در منطقه چالدران، باجه بانک سینا در این شهر به شعبه ارتقا یافت که امیدواریم این اقدام بیشتر از قبل به تحقق اهداف مدنظر کمک نماید.
مدیرعامل بانک سینا در ادامه در جمع کارکنان شعبه خوی و همچنین شعب چهارراه دانش، چهارراه آزادگان و باجه فرهنگیان ارومیه حضور یافت و ضمن بررسی عملکرد این شعب گفت: یکی از اقدامات مهمی که برای افزایش نقش همکاران در توسعه و تعالی بانک انجام شده، افزایش دامنه اختیارات شعب در تخصیص منابع است که همکاران با استفاده بهینه از این ظرفیت، می توانند سهم بانک سینا از جامعه بانکی را بیش از پیش ارتقا دهند.
وی همچنین طی موافقت با افزایش اختیارات منطقه با یک درجه بالاتر به مدت یکسال در صدور ضمانت نامه ها، گفت: با توجه به کاهش حاشیه سود بانکی، تلاش برای افزایش سهم بانک از خدمات غیرمشاع که به کاهش قیمت تمام شده پول نیز می انجامد، ضروری است.
در ادامه این سفر، مدیرعامل بانک سینا با افزایش حد اعتباری تعدادی از شرکت ها و تبدیل باجه فرهنگیان ارومیه به شعبه نیز موافقت کرد.
گفتنی است در این سفر، معاون شعب و مناطق، مدیر اعتبارات، مدیر بازرسی و مدیر منطقه آذربایجان غربی و کردستان، مدیرعامل بانک سینا را همراهی کردند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true