×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱۴ آذر - ۱۴۰۰  
true
true
ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان خوزستان توسعه می یابد

به گزارش کیوسک خبر به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر صادق جلیلی در مراسم معارفه دکتر مسعود یوسفی به عنوان معاون خرید راهبردی و اسناد پزشکی مدیریت درمان تامین اجتماعی خوزستان گفت: عمده ترین دلیل اصلاح ساختار تشکیلات مدیریت های درمان، به منظور همگرایی بیشتر و ارتقاء عملکرد و پاسخگویی بهتر به بیمه شدگان است.
مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان با اشاره به ضرورت اصلاح و بازنگری ساختار تشکیلاتی مدیریت درمان افزود: در جهت چابک سازی و تسهیل خدمات و افزایش رضایتمندی بیمه شدگان، بخشی از کارهای دفتر اسناد پزشکی برون سپاری خواهد شد و تشکیلات اسناد پزشکی محدود تر می شود.

وی گفت: تغییر و تحولات نتیجه مثبت دارد و تسهیل و تسریع خدمات و رضایتمندی مشتریان و بیمه شدگان و همچنین صرفه و صلاح سازمان را به دنبال خواهد داشت.

وی در ادامه بر تعامل و ضرورت همگرایی و هم افزایی معاونت ها تاکید و ابراز امیدواری کرد با شکل گیری معاون خرید راهبردی و اسناد پزشکی در حوزه خرید خدمت بهتر از گذشته و موفق تر عمل کنیم.
دکتر مسعود یوسفی معاون خرید راهبردی و اسناد پزشکی نیز با تشکر از حسن اعتماد مدیر درمان در سپردن این مسئولیت گفت: از این اعتماد بسیار سپاسگزارم و امیدوارم با همکاری همه همکاران بتوانم این بار سنگین را به درستی به سر منزل مقصود برسانم.

true
برچسب ها :
true
true
true

true