×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۱۵ اسفند , ۱۴۰۲
آغاز دور جدید همکاری بیمه و بانک کارآفرین

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی بیمه کارآفرین، علیرضا حجتی معاون توسعه بازار و شبکه فروش و عضو هیئت مدیره بیمه کارآفرین در همایش سراسری مدیران بانک کارآفرین به مناسبت بیستمین سالگرد تأسیس این بانک با بیان گزارشی از عملکرد بیمه کارآفرین در سال ۱۴۰۰ از آغاز دوره جدید همکاری بیمه و بانک خبر داد. وی گفت:« نوعی همکاری متقابل میان بانک و بیمه برای فروش خدمات بیمه ای یا بیمه-بانک خدمات مشترک مالی-بیمه ای از طریق شعب بانک ها است که به دلیل گستردگی شبکه توزیع قدرتمندی بسازد».

عضو هیئت مدیره بیمه کارآفرین در ادامه صحبت های خود و با اشاره به سیستم بیمه-بانک که در دنیا بسیار مورد استقبال قرار گرفته و فعالیت های بسیار خوبی انجام پذیرفته است، بیان کرد:«در بیمه- بانک فعالیت های تجاری بانک و بیمه ترکیب شده و ئدرآمدی بیش از درآمد معمول برای بانک و افزایش فروش محصولات بیمه ای برای شرکت بیمه را در پی دارد. در میان تمام رشته های بیمه ای بیمه زندگی با خدمات مالی بانک ها همخوانی بیشتری دارد».

حجتی در پایان از آمادگی همکاری شعب و شبکه فروش بیمه کارآفرین با شعب بانک کارآفرین در سراسرکشور در زمینه های بیمه – بانک و استقرار میز بیمه در شعب بانک در جهت افزایش رضایتمندی مشتریان در سوپرمارکت مالی و بهره مندی همزمان بانک و بیمه از مشتریان یکدیگر خبر داد.