×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۱۳ اسفند - ۱۳۹۹  
true
true
جلسه هم اندیشی شعبه زنجان با بانک قرض الحسنه مهر ایران

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی بیمه دانا به نقل از شعبه زنجان، در ابتدای  این جلسه که به منظور مرتفع کردن مشکلات پیش رو و همچنین کاهش معوقات بانکی و آشنایی شبکه فروش با روش های وصول مطالبات و… برگزار گردید، آقای ابراهیمی بهنام سرپرست منطقه ۳ ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین و روسای شعب بانک مهرایران، به سیاست های کلی پیش روی شرکت  اشاره کرده ودر زمینه همکاری های مطلوب فیمابین راهنمایی های لازم را ارایه کرد.

در ادامه جلسه آقای نظری رئیس شعبه زنجان با تقدیر و تشکر از حضور مسوولین بانک مهر ایران و سرپرست منطقه، به تشریح و تبیین سیاست های پیش روی شرکت پرداخت واز همکاری‌های بسیار مطلوب و صمیمانه شبکه فروش استان زنجان با مسوولین بانک مهر ابراز رضایت  و تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه جلسه آقای سلمانیان رییس دایره مالی و مسوول پروژه مهردانا دراستان زنجان، با ارایه دستورالعمل ها و بخشنامه ها، به تبیین و تشریح الزامات مربوط به صدور بیمه نامه از طریق طرح مهردانا پرداخت و بیان داشت که دوام و قوام هر طرح و پروژه ای به عملکرد دست اندرکاران آن پروژه بستگی دارد.

وی افزود: به ثمررسیدن این طرح منوط به اجرای قانونمندن آن می باشد.

در پایان این نشست آقای فرجی معاون امور شعب بانک مهر ایران بهمراه مسوول حقوقی اقدام به پاسخ سوالات نمایندگان شبکه فروش شرکت کردند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true