×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۰  
true
true
کمک شرکت های معدن و صنایع معدنی برای مقابله با کرونا از ۳۶ میلیارد تومان عبور کرد؛ ۱۰۰ میلیارد تومان دیگر پرداخت می شود

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی سازمان ایمیدرو، دکتر خداداد غریب پور با ارایه جدیدترین گزارش کمک های این حوزه در راستای دستور وزیر صنعت معدن و تجارت، تصریح کرد: ۱۴ شرکت بزرگ شامل فولاد مبارکه، ملی صنایع مس، گل گهر، چادرملو، گهر زمین، توسعه معادن و فلزات، فولاد خوزستان، فولاد هرمزگان، ایرالکو، اُپال پارسیان، ملی فولاد، تهیه و تولید مواد معدنی ایران، منطقه ویژه خلیج فارس و آلومینای جاجرم در راستای ایفای نقش مسوولیت اجتماعی، اقدام به پرداخت مبلغ فوق کرده اند.

وی ادامه داد: به زودی رقمی معادل ۱۰۰ میلیارد تومان دیگر از سوی این بخش و با مدیریت سازمان ایمیدرو برای کمک به هموطنان گرامی و مقابله با این ویروس پرداخت خواهد شد.

تامین ارز مورد نیاز خریدهای پزشکی
رییس هیات عامل سازمان ایمیدرو همچنین در بخش دیگری از سخنان خبر داد که این سازمان در تامین ارز برای خرید تجهیزات پزشکی با وزارت بهداشت همکاری می کند.
غریب پور با اشاره به اقدامات اخیر این شرکت ها در حوزه مسوولیت اجتماعی، یادآور شد: طی هفته های اخیر نیز کمک هایی شامل تولید و یا خرید انواع ماسک و … از سوی این شرکت ها در اختیار دانشگاه های علوم پزشکی استان ها قرار گرفت.

به گفته غریب پور، طبق هماهنگی های انجام شده این شرکت ها علاوه بر استان محل فعالیت، به سایر استان هایی که با کمبود تجهیزات بهداشتی در این زمینه مواجه هستند کمک رسانی کرده اند.

true
true
true
true