×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱۲ مرداد - ۱۴۰۰  
true
true

جعفر ربیعی ـ مدیرعامل و نائب رییس هیات مدیره،شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
منابع انسانی سرچشمه بسیاری از تحولات در یک سازمان موفق و مزیت کلیدی برای رسیدن به رقابت پذیری در عصر توسعه سریع تکنولوژی است .
از مطرح شدن انسان به عنوان محور توسعه و تعیین کننده ترین عامل در کیفیت سودآفرینی؛ارائه خدمات و بهبود سبد محصولات می توان استنباط کرد که منابع انسانی ، ارتباط مستقیمی با بهره وری ، و توسعه پایدار سازمان دارد.
اینجانب بر خود لازم می دانم ؛روز ملی منابع انسانی را که با ماه مبارک شعبان المعظم و میلاد امام عدالت و مهربانی؛حضرت مهدی موعود (عج) مقارن گردیده؛به همکاران عزیزم در خانواده بزرگ هلدینگ صنایع پتروشیمی خلیج فارس مدیران و کارکنان ادارات منابع انسانی ستاد و شرکت های تابعه هلدینگ تبریک عرض نمایم.
امید دارم تا با تلاش و تعامل ؛همکاری و هم افزایی مستمر ؛ این روزهای سخت و البته پر از حماسه و ایثار مجاهدانه را پشت سر گذاریم.
اعتقاد و باورمان این است ؛آنچنان که مقام معظم رهبری فرمودند” نیروی انسانی صالح ، چابک و برخوردار از فکر و مدیریت صحیح در کنار ایستادگی ، عزم راسخ ، توکل به خدا و امید به آینده ، راه گشاترین عناصر در رساندن ایران اسلامی به جایگاه بزرگ تاریخی و متناسب با شان آن هستند” که میتوانیم آن را با شناسایی شاخص های کلیدی پویایی و کارآمدی هرچه بیشتر منابع انسانی در سال جهش تولید تحقق بخشیم؛و به یقین افق های درخشانی برای ایران اسلامی و‌مردم نجیب کشورمان رقم بزنیم؛
انشاالله.

true
true
true
true

true