×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : چهارشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۲

محصول جدید VRF ال‌جی، مجهز به فناوری هوش مصنوعی، آسایش بیشتری را برای کاربران به ارمغان می‌آورد.

ال‌جی الکترونیکس از عرضه دستگاه Multi V™ i به بازارهای کلیدی اروپا خبر داد. Multi V™ i یک راه‌کار تهویه مطبوع با جریان متغیر (VRF) است که به موتور ال‌جی با فناوری پیشرفته هوش مصنوعی (AI) مجهز شده است. این محصول برای ساختمان‌های متوسط تا بلند مانند دفاتر اداری، مدارس، مراکز خرید، آپارتمان‌های مسکونی و هتل‌ها مناسب است. Multi V i با بهره‌وری مناسب انرژی از ویژگی‌های هوشمند متفاوتی برخوردار است که به کاهش مصرف انرژی و فراهم کردن هوای مطبوع‌تر در محیط داخلی   و محیط خارجی در سراسر سال کمک می‌کند.

مراقبت هوشمند (AI Smart Care)

موتور پیشرفته Multi V i با استفاده از اطلاعات مکانی برای بهینه‌سازی عملکرد مانند تنظیم قدرت سرمایش و یا گرمایش بر اساس متغیرهای متعدد شامل تعداد افراد حاضر در اتاق، سطح رطوبت و دمای محیط داخل و خارج امکان مراقبت هوشمند را فراهم می‌کند. این ویژگی به Multi V i امکان می‌دهد که در مصرف انرژی تا ۲۴٫۷ درصد۱ صرفه‌جویی کند. AI Indoor Space Care همچنین به مراقبت از فضای داخلی برای حفظ یک دمای پایدار و کاهش مصرف انرژی با روشن و خاموش کردن خودکار کمک می‌کند.

مدیریت انرژی با هوش مصنوعی (AI Energy Management)

دیگر ویژگی برتر این محصول مدیریت انرژی با استفاده از هوش مصنوعی است که به کاربران اجازه می‌دهد برای خود سطوح مصرف انرژی تعریف کنند که این کار می‌تواند مصرف کلی برق Multi V i را کاهش دهد. 

کنترل صداهای اطراف (Noise Target Control)

Multi V i به افزایش آسایش همسایگان نیز کمک می‌کند. کاربران می‌توانند برای دستگاه خود یک محدودیت صدایی (بین ۵۰ تا ۷۰ دسیبل۲) تعیین کنند و با انجام این کار صدای یونیت خارجی دستگاه از حد تعیین شده فراتر نخواهد رفت. 

بررسی شرایط آب و هوا (Weather Information Interlocking Control)

قابلیت Weather Information Interlocking Control راه‌کار VRF ال‌جی با ارائه عملکرد هوشمند و آسایش بیشتر، تنظیمات مناسب را به صورت خودکار بر اساس شرایط آب و هوایی۳ انتخاب می‌کند. پیش‌گرمایش خودکار و برف‌روبی خودکار مثال‌هایی از این حالت‌ها هستند. پیش‌گرمایش خودکار با گرم کردن پیشاپیش اتاق به کاربران اجازه می‌دهد حتی در سردترین روزهای سال از فضایی گرم لذت ببرند. برف‌روبی خودکار نیز از تجمع برف و ایجاد یخ‌زدگی بر روی یونیت خارجی دستگاه جلوگیری می‌کند.

عملکرد قدرتمند(Powerful Performance)

Multi V i با عملکرد قدرتمند و مطمئن حتی در سخت‌ترین شرایط آب و هوایی از مدل قبلی خود Multi V 5 پیشی گرفته و به برترین بهره‌وری انرژی در میان محصولات VRF ال‌جی تولید شده تا کنون، دست یافته است.۴ فن بایومتریک این یونیت با طراحی جدید در کنار بهبود مسیر جریان هوا به کاهش مصرف برق موتور فن منجر می‌شود۵ که باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی می‌شود. این مدل جدید فوق‌العاده ال‌جی با حداکثر ظرفیت سرمایشی در دمای ۴۳ درجه سلسیوس۶ و حداکثر ظرفیت گرمایشی در دمای منفی ۱۰ درجه سلسیوس۷ هوای تازه و دل‌نشینی را در تمام فصول سال فراهم می‌کند.

AI Smart Up

موتور Multi V i از ویژگی‌های هوشمند متنوعی مانند تنظیم خودکار و به‌روزرسانی از راه دور برخوردار است که به بهبود کلی تجربه کاربری کمک می‌کند. سیستم تنظیم خودکار، کمپرسور و موتور را در نصب اولیه و یا تعویض در صورت لزوم به صورت خودکار تنظیم می‌کند و فرآیند راه‌اندازی و سرویس دستگاه را سریع‌تر می‌کند. راه‌کار  ال‌جی همچنین می‌تواند با استفاده از سیستم به‌روزرسانی از راه دور بدون نیاز به مراجعه حضوری سرویس‌کار با جدیدترین نسخه‌های نرم‌افزاری به‌روزرسانی شود. همچنین Multi V i از قابلیت عیب‌یابی هوشمند برخوردار است که سیستم را به صورت خودکار آنالیز کرده و گزارش‌های ساده‌ و قابل فهمی را برای کمک به کاهش دفعات نیاز به انجام  سرویس و افزایش قابلیت اعتماد دستگاه ارائه می‌کند.

جیمز لی رئیس واحد تجاری راه‌کارهای تهویه مطبوع شرکت لوازم خانگی و راه‌کارهای تهویه مطبوع ال‌جی الکترونیکس گفت:” Multi V i با ارتقاء موتور هوش‌ مصنوعی بی‌نظیر ال‌جی قادر است علاوه بر صرفه‌جویی بیشتر در مصرف انرژی هوای مطبوع‌تری را نیز در فضاهای داخلی ایجاد کرده و راحتی منحصر به فردی را برای کاربران به ارمغان آورد. ال‌جی به ارائه محصولات فوق‌‌العاده تهویه مطبوع با استفاده از هوش مصنوعی پیشرفته و فن‌آوری‌های صنعتی پیشگام HVAC این شرکت ادامه خواهد داد.”

۱ تست محصول مطابق استاندارد تست KS (KS B ISO 15042:2006) با استفاده از مدل Multi V i 24 اسب بخار (HP) است. نتایج ممکن است بسته به مدل دستگاه، دمای داخلی و محیط واقعی متفاوت باشد.

۲ تنظیمات در دسترس ۵۰، ۵۵، ۶۰، ۶۵ و ۷۰ دسیبل هستند.

۳ The Weather Information Locking Control می‌تواند با اتصال اپلیکیشن AccuWeather به سرور ThinQ مورد استفاده قرار گیرد. نتایج می‌توانند بسته به مدل دستگاه، دمای محلی و شرایط واقعی متفاوت باشند.

۴ ۱۵ درصد افزایش در بهره‌وری انرژی در مقایسه با LG Multi V 5 (8HP) ، طبق درجه‌بندی بهره‌وری انرژی (EER). تست شده توسط Eurovent با استفاده از مدل‌های ARUM080LTE6 (Multi V i)  و ARUM080LTE5 (Multi V 5).  نتایج می‌توانند بسته به مدل دستگاه، دمای محلی و شرایط واقعی متفاوت باشند.

۵ مصرف برق مدل RPUX202X9E (Multi V i) تا ۱۲ درصد در مقایسه با مدل RPUW20GX9E (Multi V 5) کاهش یافته است. 

۶ Multi V i می‌تواند در دماهای (فضای باز) منفی ۱۵ تا ۵۲ درجه سلسیوس (dry-bulb) عملکرد قابل اطمینانی داشته باشد و قادر است تا دمای ۴۳ درجه سلسیوس (dry-bulb) با حداکثر ظرفیت کار کند. بر اساس داده‌های عملکرد LG Multi V i در کتاب داده محصولات ال‌جی (PDB).

۷ Multi V i می‌تواند در دماهای (فضای باز) منفی ۳۰ تا ۱۸ درجه سلسیوس (wet-bulb) عملکرد گرمایشی قابل اطمینانی داشته باشد و قادر است تا دمای منفی ۱۰ درجه سلسیوس wet-bulb)) با حداکثر ظرفیت کار کند. بر اساس داده عملکرد LG Multi V i در کتاب داده‌های محصولات ال‌جی (PDB). نتایج می‌توانند بسته به مدل مورد استفاده، دمای داخلی و شرایط واقعی متفاوت باشند.

# # #

شرکت راه‌کارهای تهویه مطبوع و لوازم خانگی ال‌جی الکترونیکس

شرکت راهکار‌های تهویه مطبوع و لوازم خانگی ال‌جی یکی از رهبران جهانی در زمینه لوازم خانگی، راهکارهای خانه هوشمند، سیستم‌های تهویه مطبوع و همچنین محصولات آینده‌نگرانه با قابلیت‌های نسل جدید هوش مصنوعی است. این شرکت با فناوری‌های پیشرو در صنعت، در حال ایجاد راهکارهای جامعی است و به ایجاد زندگی بهتر و سالم‌تر برای مصرف‌کنندگان با طراحی و توسعه متفکرانه لوازم آشپزخانه، وسایل زندگی و محصولات راهکارهای تهویه مطبوع و تصفیه هوا متعهد است. مجموعه این محصولات باعث راحتی بیشتر، عملکرد عالی، کارآیی موثر و مزایای سلامتی جذابی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ال‌جی، به www.LGnewsroom.com مراجعه کنید.

روابط عمومی شرکت ال‌جی الکترونیکس در ایران: آقای کاوه مفتخری

شماره تماس: ۲۶۲۰۵۹۴۰

ایمیل: kaveh.moftakhari@lge.com

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.