×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱۴ آذر - ۱۴۰۰  
true
true
بیمه سرمد، همپای مدافعان سلامت

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، این روزها کمبود ماسک و مواد ضدعفونی کننده یکی از نگرانی‌هایی است که مردم و حتی کادر درمانی بیمارستان‌ها با آن مواجه هستند و در این میان دهک‌های پایین درآمدی و کودکان کار، بیشتر در معرض خطر ابتلا به کرونا هستند.

بیمه سرمد در راستای مسئولیت اجتماعی خود و اهدافی که برای خود در این حوزه تعریف کرده است، برای کمک به کادر درمانی کشور و هم‌چنین دهک‌های پایین درآمدی و کودکان کار، مبلغ ۳ میلیارد ریال برای تهیه ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی‌کننده به خیریه متوسلین به امام رضا اهدا کرد تا در مراکز درمانی و هم‌چنین میان خانواده‌های کم‌بضاعت توزیع گردد.

نگرانی دیگری که این روزها در مراکز درمانی و بیمارستان‌ها وجود دارد، کمبود برخی تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیماران مبتلا به کرونا است. به دلیل اخلالی که ویروس کرونا در دستگاه تنفسی فرد بیمار ایجاد می‌کند، دستگاه ونتیلاتور (تنفس مصنوعی) یکی از مهم‌ترین دستگاه‌های مورد استفاده در بیمارستان و مراکز درمانی است که می‌تواند جان این بیماران را نجات دهد.

بیمه سرمد، همچنین یک دستگاه ونتیلاتور به مبلغ ۳ میلیارد ریال خریداری و به بیمارستان بقیه الله اهدا کرد تا در بخش بیماران کرونایی مورد استفاده قرار بگیرد و با این کار سهمی در کمک به مهار کرونا در کشور داشته باشد.

آرزوی سرمد، سلامتی برای همه مردم است و امید داریم مردم ایران در کنار هم و با توجه به توصیه‌های پزشکان و مسئولان کشور، کرونا در شکست دهند.

true
true
true
true