×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۴ مهر - ۱۴۰۰  
true
true
بهره‌برداری از درمانگاه تامین اجتماعی زرندیه تا پایان سال جاری

به گزارش کیوسک خبر به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر روح اله سهرابی به همراه رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران و دبیر اجرایی خانه کارگر ساوه و زرندیه از پروژه درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان زرندیه بازدید کردند.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی گفت: در سفر اخیر دکتر سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به استان مرکزی بر راه اندازی هر چه سریعتر درمانگاه تاکید و دستورات لازم برای تشکیلات و تجهیز درمانگاه ابلاغ شد تا بیمه شدگان تامین اجتماعی و کارگران شهرستان هر چه زودتر از خدمات درمانی رایگان این مرکز بهره مند شوند.
دکتر سهرابی اظهار کرد: با وجود شرایط ناشی از تحریم‌های ناجوانمردانه استکبار جهانی علیه کشورمان و محدودیت‌های منابع مالی و اعتباری، عملیات ساختمانی با موفقیت به اتمام رسیده است و درمانگاهی استاندارد و در شان بیمه شدگان احداث شده است.
وی ادامه داد: مناقصه خرید تجهیزات درمانگاه در حال برگزاری است، فراخوان تامین نیروی انسانی از طریق شرکت کار و تامین انجام شده است و آزمون استخدامی در اوایل آبان ماه برگزار می شود و قبل از پایان سال شاهد افتتاح و بهره برداری درمانگاه خواهیم بود.
وی افزود: این درمانگاه در زمینی به مساحت ۳۴۰۰ متر مربع با زیر بنای ۲۲۳۵ متر در دو طبقه به عنوان اولین مرکز درمانی تامین اجتماعی در شهرستان زرندیه احداث شده است.

true
true
true
true

true